Оберіть категорію

Код

Назва

Ціна

Термін

{{analyze.cmb2.price_options.price_cost }} грн. {{ analyze.cmb2.price_options.price_discount }} грн.

{{ analyze.cmb2.price_options.price_cost }} грн.

{{ analyze.cmb2.price_options.price_term }}

По запиту нічого не знайдено, спробуйте змінити пошуковий запит.

Забір матеріалу на наявність коронавірусу методом ПЛР

Код

Назва

Ціна

Термін

9

Забір матеріалу на наявність коронавірусу методом ПЛР

- грн.

-

Підготовка до забору матеріалу:

  1. Перед проведенням забору матеріалу обов’язковою є обробка робочих поверхонь дезінфікуючими засобами.
  2. Медичний персонал має бути вдягнений у засоби індивідуального захисту відповідно до затверджених державою стандартів.

Вимоги до матеріалів:

  1. Забір матеріалу для дослідження метолом ПЛР на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 COVID-19 відбувається виключно одноразовими стерильними матеріалами.
  2. Зонд має бути виготовлено з дакрону або віскози, паличка – пластик.
  3. Зонд для назального мазка має бути сухим. Змочувати його будь-якими розчинами перед забором матеріалу заборонено.
  4. Тримати зонд для забору матеріалу медичний працівник повинен трьома пальцями, як олівець, щоб вільний кінець зонду не фіксувався долонею.
  5. Рухи медичного персоналу при заборі матеріалу мають бути легкими, без сильного натискання, щоб уникнути травматизації клієнта.

Проведення забору біоматеріалу:

Забір мазка з носоглотки:

  1. Зонд для мазка вводиться по зовнішній стінці порожнини носа до нижньої носової раковини на глибину 2-3 см. Введення зонду проводиться строго паралельно піднебінню.
  2. Післ цього його опускають вниз, вводять в нижній носовий хід, під носову раковину і, проводячи  обертальні рухи, видаляють по зовнішній стінці. Глибина занурення зонду при цьому становить 5-6 см для дорослих та 2-3 см у дітей. Використовується один зонд для збору назальних виділень з обох ніздрів.
  3. Кінець зонду, що містить відібраний біоматеріал, відламується. Розмір його при цьому – щоб помістити до пробірки з транспортним середовищем та передати для детального дослідження. Обрізати кінець зонду небажано, рекомендовано проводити це виключно вручну. У випадку якщо неможливо відламати кінець зонду, його відрізають стерильними ножицями.

Мазок з ротоглотки:

  1. Мазок із ротоглотки має проводитися плавним м'яким рухом по задній стінці глотки та мигдаликів таким чином, щоб виключити торкання язика та м'якого піднебіння. Це може зіпсувати зразок і спотворити результат тесту.
  2. Робочі частини зондів, що містять мазки з носоглотки та ротоглотки розміщують в одну пробірку для того, щоб (в разі його наявності) концентрація вірусу сягала максимуму.

Після забору біоматеріалу:

  1. Пробірки обов'язково щільно закриваються, маркуються затвердженим чином та відправляються в той же день до лабораторії для проведення ретельного дослідження.
  2. Після проведення забору матеріалів обов'язковою є зміна засобів індивідуального захисту медичного персоналу та дезинфекційна обробка робочих поверхонь та місць, яких найчастіше торкається клієнт при здачі аналізу.
  • Матеріал для дослідження мазок из зева (носоглотки)
  • Правила підготовки Детальніше тут
  • Референтні значення

Last viewed posts

      NULL /* Просомтренные */ /* Просомтренные */
      Аналізи та ціни Аналізи та ціни Аналізи та ціни Де здати аналізи

      Оберіть мовну версію сайту


      Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви погоджуєтесь на це.