Оберіть категорію

Код

Назва

Ціна

Термін

{{analyze.cmb2.price_options.price_cost }} грн. {{ analyze.cmb2.price_options.price_discount }} грн.

{{ analyze.cmb2.price_options.price_cost }} грн.

{{ analyze.cmb2.price_options.price_term }}

По запиту нічого не знайдено, спробуйте змінити пошуковий запит.

Гепатит В (HBeAg)

Код

Назва

Ціна

Термін

1139

Гепатит В (HBeAg)

300 грн.

3 дн.


Гепатит В (HBeAg)

Маркер, який вказує на активне розмноження в організмі вірусу гепатиту В — HBeAg і визначається за допомогою лабораторного дослідження.

Синоніми

HBе-антиген вірусу гепатиту В, антиген е вірусу гепатиту В.

Англійські синоніми

Hepatitis Be Antigen.

Метод дослідження гепатиту В (HBeAg)
Імунохемілюмінесцентний аналіз.

Використовуваний для дослідження гепатиту В (HBeAg) біологічний матеріал
Венозна кров.

Що потрібно знати про дослідження гепатиту В (HBeAg)

ДНК-вірус гепатиту В викликає інфекційне захворювання печінки, відоме нам також під назвою вірусний гепатит В. Також він — найпоширеніша причина розвитку гострого гепатиту і хронічної вірусної інфекції. Кількість людей, заражених вірусом — точно невідома, адже у багатьох захворювання не проявляється зовнішніми симптомами, але, за приблизними підрахунками, це — близько 350 млн осіб. З них щорічно вмирає 620 тисяч інфікованих.

Зараження відбувається через хворого на гепатит В або носія інфекції. Вірус передається через контакт з кров'ю або іншими біологічними рідинами зараженого. Наприклад, якщо мав місце незахищений статевий акт, використовувалися нестерильні шприци, при переливанні крові, при вагітності і годуванні груддю від хворої матері до дитини, у медпрацівників при контакті з кров'ю пацієнтів і при інших ситуаціях.

Розрізняють різні форми вірусного гепатиту В: легка (триває кілька тижнів), хронічна (хвороба, що розтягується на багато років), гостра (з можливістю як летального результату, так і повноцінного одужання). Інкубаційний період хвороби може тривати від 1 до 6 місяців. До основних ознак гепатиту В відносяться такі: жовтизна шкіри, швидка стомлюваність, нудота, гарячкові стани. Клінічні ознаки — порушення функцій печінки і антигени вірусу гепатиту В. У людей, що одужали, формується стійкий імунітет, а у тих, у кого хвороба приймає хронічну форму, є ризик розвитку цирозу або раку печінки.

Щоб визначити, чи є інфікування або було перенесено в минулому, потрібно здати специфічні лабораторні тести, які визначать антигени вірусу і антитіла до них.

Структура вірусу гепатиту В складна, тому з основних антигенів важливих для укладення виділяють антиген оболонки вірусу — HBsAg і антигени ядра вірусу — HBcAg і HBeAg. Виявлення HBeAg свідчить про те, що вірус активно розмножується, і людина є дуже заразною. Ген, що кодує HBeAg, мутує, після чого змінюється структура антигену. Якщо імунна система людини не справляється з цими процесами, хвороба переходить в хронічну форму.

Виявити HBeAg в крові хворого можна тільки разом з антигеном оболонки, оскільки він виникає в організмі разом з HBsAg, а зникає раніше. HBeAg можна виявити протягом 3-6 тижнів. Його виявлення говорить про високий ризик інфікування за допомогою незахищеного статевого контакту або при народженні дитини. Ризик інфікування при виявленні HBeAg в 3-5 разів більше, ніж при виявленні лише HBsAg. Якщо HBeAg знаходиться в крові 8-10 тижнів, гепатит В перейшов у хронічну форму.

При успішному лікуванні захворювання HBeAg зникає і з'являються антитіла до HBe-антигену.

Навіщо необхідно проходити дослідження гепатиту В (HBeAg)

  • щоб контролювати перебіг вірусного гепатиту В;
  •  щоб визначити, наскільки високий ризик зараження від хворого інфекційним гепатитом В;
  • щоб визначити, чи була ефективною противірусна терапія і якої тактики лікування дотримуватися далі.

Коли призначають дослідження гепатиту В (HBeAg)

  • При виявленні у людини антигену HBsAg.
  • При моніторингу перебігу гепатиту В.
  • При лікуванні вірусного гепатиту В (до, під час і після).

Як підготуватися до дослідження гепатиту В В (HBeAg) правильно?

Утриматися від куріння за півгодини перед здачею аналізу.

Аналізи та ціни Аналізи та ціни Аналізи та ціни Де здати аналізи
Меню

Оберіть мовну версію сайту


Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, Ви погоджуєтесь на це.